MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monia007
6 miesięcy temu

Byłam pod mocnym wrażeniem całego dzieła. Cały czas jesteśmy pełni wzruszenia, radości, współczucia. Coś nowego

yllop_1987
1 miesiąc temu
Reply to  Monia007

wspaniale jest to, ze wszystko tak bardzo pasuje (choc zawiera duzo nowego jak i starego) oraz jest bliskie oryginalowi, a zawarte w nim tersci wykorzystuja zdarzenia, ktore choc nigdy nie byly wspomniane to jednak mogly miec miejsce:)

ariaelf
Aga
5 miesięcy temu

Naprawdę bardzo fajne opowiadania. Niezliczone możliwości co mogło dziać się miedzy insygniami śmierci a przekletym dzieckiem.😍

yllop_1987
1 miesiąc temu

Bardzo interesujace opowiadanie, ktore faktycznie mogloby miec miejsce w kontynuacji przygod HP. Podziwiam autora za wymyslanie tych roznych watkow i poszerzenie magicznego swiata o kolejne ciekawe postacie, magiczne przedmioty, klatwy oraz zaklecia. Dzieki wplataniu w wydarzenia z pozoru naturalne (jak strata dziecka po upadku) dzialan innych osob pokazuje, ze nigdy nie mozna byc niczego pewnym w zyciu tak jak tego, ze choc pokonalo sie najwiekszego (prawdopodobnie) wroga to moze byc w ukryciu inny jeszcze grozniejszy. Uwielbiam takie niejasne do konca sytuacje, bo daja pole do rozwiniecia wielu kolejnych przygod co autor doskonale wykorzystal. Jako kobieta jednak musze zwrocic uwage na… Czytaj więcej »