Konkurs świąteczny o “Tempus Fatum”

Z okazji uruchomienia serwisu Accio.pl oraz na okoliczność Świąt Bożego Narodzenia, które już za moment, zapraszamy do udziału w konkursie dotyczącym fabuły opowieści “Harry Potter i Tempus Fatum”. Do zgarnięcia unikatowy kubek “Pentaklu Wężoustych”!

Krótka opowieść “Harry Potter i Tempus Fatum” dotyczy wydarzeń, które miały miejsce w życiu Harry’ego w grudniu 2004 roku. Jest to utwór świąteczny, więc doskonale wpisuje się tematyką w aktualny klimat. W całości możecie go przeczytać za darmo klikając tutaj. Składa się z jedenastu, krótkich rozdziałów. Ich przeczytanie jest konieczne, aby wziąć udział w konkursie.

Konkurs polega bowiem na rozwiązaniu quizu na temat fabuły opowieści “Harry Potter i Tempus Fatum”. Uprzedzam jednak, że jest naprawdę trudny. Każdy może podejść do niego tylko raz! Zanim więc rozpoczniesz rozwiązywanie quizu, dokładnie przeczytaj rozdziały “Tempus Fatum”.

Jeśli jesteś już po lekturze tej opowieści, zapraszam do quizu, który dostępny jest tutaj.

UWAGA: Konkurs przeznaczony wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników serwisu Accio.pl. Jeśli jeszcze nie masz konta w serwisie załóż je zupełnie za darmo klikając tutaj. Zakładając konto akceptujesz regulamin serwisu.

Nagrodą w konkursie będzie unikatowy kubek “Pentaklu Wężoustych”.

Konkurs trwa do 31 grudnia 2019 roku do godz. 23:30.

Ogłoszenie wyników nastąpi 1 stycznia 2020 roku 🙂

Zachęcamy do udziału w zabawie 🙂

0 0 vote
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments