“Pentakl Wężoustych” oraz dwa inne opowiadania w końcu w formie e-booków! [aktualizacja 09.02.2020]

Do tej pory powieści i opowiadania z uniwersum Bractwa Czarnej Gwiazdy były udostępnione na naszej stronie wyłącznie w formie pdf-ów prezentowanych online, gdzie każdy rozdział danego utworu był dostępny osobno. Wielu z Was od dawna pytało nas jednak, czy będzie możliwość pobrania całych utworów na swoje urządzenia mobilne, lub komputer – w formie e-booków. Miło nam poinformować, że właśnie udostępniliśmy taką możliwość.

Przygotowaliśmy dla Was trzy e-booki, zawierające Pentakl Wężoustych, Martina Gande oraz Tempus Fatum. Już teraz możecie je pobrać i czytać na swoich urządzeniach w całości, jak książkę elektroniczną. Każda z tych książek dostępna jest w poszczególnych działach (linki u góry), lub też bezpośrednio w Bibliotece Hogwartu.

E-booki udostępniliśmy na szybkich serwerach rapidu.net, oraz w serwisie chomikuj.pl. Można je do woli rozpowszechniać w internecie, nie dokonując jednak w plikach żadnych modyfikacji.

Aktualizacja 09.02.2020:
Wszystkie trzy e-booki doczekały się pierwszej aktualizacji. Dzięki naszemu Czytelnikowi – Sławkowi Tomaszkiewiczowi – każda z elektronicznych książek otrzymała interaktywny spis treści (zakładki), dzięki którym będzie Wam łatwiej dotrzeć do poszczególnych ich fragmentów. Ponadto okładki książek, które dotąd były w osobnym pliku teraz stanowią element samego e-booka 🙂 Zachęcamy do ściągania nowych wersji, które już są dostępne na stronie.

Zachęcamy do ściągania, czytania i komentowania 🙂

0 0 vote
Article Rating
Dodaj do zakładek Link.
MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments