Trwa nabór do redakcji Accio.pl! Zobacz, kogo szukamy

W związku z chęcią rozwoju serwisu Accio.pl oraz projektów wokół twórczości fanowskiej publikowanej na naszym serwisie, poszukujemy osób, które posiadają nieco wolnego czasu i mają ochotę włączyć się aktywnie w nasze działania.

 

Jeśli:
– masz sporo wolnego czasu,
– jarasz się Harrym Potterem,
– czytałeś/łaś fanowskie utwory Marcina,
– jesteś ambitny/na i lubisz nowe wyzwania,

nie zwlekaj.

Zgłoś się do naszej redakcji. W tej chwili poszukujemy:

 

QUIZ MAKER

Jest to osoba, która odpowiedzialna będzie za przygotowywanie quizów z twórczości fanowskiej Marcina. Wzór takiego quizu znajdziecie tutaj.
Na czym polega Twoje zadanie? Czytasz powieści i opowiadania, układasz z nich pytania (wraz z trzema wariantami odpowiedzi) i wprowadzasz to wszystko w system quizowy używany na stronie. Dzięki Tobie każdy będzie mógł później sprawdzić swoją wiedzą na temat przeczytanego utworu. Zainteresowany/na? Zgłoś się za pomocą tego formularza w tytule podając: DO REDAKCJI – QUIZ MAKER.

 

GRAFIK MAGIK

Osoba, która posiada rozległe umiejętności graficzne i zajmie się przygotowywaniem rozmaitych grafik i ilustracji, które będą wykorzystywane w serwisie Accio.pl oraz na naszym profilu fb. Osoba ta będzie mogła nawet wykonać projekt okładek wszystkich utworów fanowskich umieszczonych w tym serwisie (np. do wydać e-bookowych). Zainteresowany/na? Zgłoś się za pomocą tego formularza w tytule podając: DO REDAKCJI – GRAFIK MAGIK.

 

FILM MAKER

Jest to osoba, która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie raz na jakiś czas krótkich filmików wideo do promocji serwisu Accio.pl oraz fanowskiej twórczości Marcina w serwisie youtube (czyli przygotowanie tzw. zwiastunów). Jeśli posiadasz doświadczenie w nagrywaniu i montowaniu takich filmików, masz w tym zakresie umiejętności, które chętnie nam zaprezentujesz, zgłoś się do nas już teraz za pomocą tego formularza, w tytule podając: DO REDAKCJI – FILM MAKER.

 

Serdecznie zachęcamy do zgłoszeń. Jeśli masz jakieś ciekawe umiejętności, bądź jakieś oryginalne pomysły związane z rozwojem serwisu Accio.pl, albo chcesz zaproponować jakiś projekt związany z twórczością Marcina, zgłoś się koniecznie do nas. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje.

0 0 vote
Article Rating
Dodaj do zakładek Link.
MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Horacy
3 miesięcy temu
Reply to  MGande

I nawet jest na końcowym etapie tworzenia Quizu 🙂

PiotrGriffin
3 miesięcy temu

Ja jestem zainteresowany pracą na tej stronie ale obecnie nie mam za wiele czasu