MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Monia007
4 miesięcy temu

Bardzo fajny rozdział 🙂 Kolejne tajemnicze wątki 🙂 Czekam na kolejny 🙂

Ribald
4 miesięcy temu

Fajny rozdział. Jak myślicie kto używa eliksiru wielosokowego?

VicTORIoUS
4 miesięcy temu
Reply to  Ribald

Na początek Witam wszystkich:) Hhmm, jest to ktoś, kto ma dostęp do nauczycieli. Żeby użyć eliksiru jest potrzebny np włos. Kogo możemy obstawić? – Innego nauczyciela (stawiam na nowego nauczyciela) – dyrektor (?) – uczeń (skoro tematem historii magii jest HP to może na jednej z lekcji, była wzmianka co też trójka Gryfonów zrobiła na drugim roku) – Stawiam na Krukonki z klasy 5, autor coś za często o nich pisze. Może nie lubi Krukonów 😉 Albo po prostu Krukonki tak latają za HP – skrzat domowy. (mają dostęp do pokoju nauczycielskiego oraz do sypialni nauczycieli), pod wpływem zaklęcia –… Czytaj więcej »

Horacy
4 miesięcy temu
Reply to  VicTORIoUS

Jak dla mnie odpada skrzat, nie może używać eliksiru wielosokowego, on jest tylko dla ludzi. Dziennikarz to ciekawa opcja, aczkolwiek była by to chyba trochę przesada, mam nadzieję że zabezpieczenia Hogwatru na to nie pozwolą. Dyrektora też bym raczej odrzucił na wstępie.

Horacy
4 miesięcy temu

Coraz więcej tajemnic, to lubię 🙂 Ale ciężko będzie wytrzymać czekanie na kolejny rozdział. A Dyrektora mi autentycznie szkoda.

Marcela
4 miesięcy temu

Przez moment patrzyłam gdzie ciąg dalszy, bo trochę mnie to rozśmieszyło, że właśnie odkryli, że ktoś chodzi po zamku używając eliksiru wielosokowego i podszywając się pod nauczycieli. Co w dobie tajemniczych morderstw powinno ich mocno zaniepokoić i dać pewność, że ten ktoś nie ma czystych intencji, a oni z tej okazji poszli jeść 🙂

GregZGryffindoru
2 miesięcy temu
Reply to  Marcela

Tak samo jak w przekletym dziecku, ukradziono składniki eliksiru wielosokowego i nikt się nie zoirentował xD