MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
rttm
3 miesięcy temu

No i cyk! Metamorfomag w końcu pokazał pazura, co mógł zrobić już od dawna!

A oni znowu nieostrożni! I to bezpośrednio po akcji kiedy zostali zmanipulowani na Czarneckiego. Po takiej akcji to powinni do każdego kto się zbliży mierzyć różdżką i traktować jak potencjalnego wroga. A tak Harry ma problem, a Julien przypłacił ich lekkomyślność życiem (:

Czyżbyśmy byli świadkami momentu, w którym książka HP na jakiś czas nie będzie pisana z perspektywy Harry’ego?

zuza
zuza
3 miesięcy temu

Jak ja mam teraz czekac 5 dni na kolejny rozdział, co? 😉
Jednego jestem pewna, Harry się wywinie, byłoby dziwnie pisać dalej książki o HP bez niego 😀 . Jestem ciekawa, czy nie jest za późno dla Rona. I czy Ginny w obliczu zagrożenia życia Harry’ego (pewnie wyląduje w Azkabanie) mu wybaczy. Hermiona pewnie złapie morfologia sama lub z Nevillem – stawiam na Czarmeckiegi, ale może to jednak dyrektor, którego ciężko w sumie podejrzewać o coś złego. Ciekawe, bardzo ciekawe.

zuza
zuza
3 miesięcy temu
Reply to  zuza

O i czekałam na publikację ładnych kilka minut w kółko odświeżają stronę 😀 czy to już uzależnienie, czy jeszcze nie ma powodu do zmartwień? 😉

Ribald
3 miesięcy temu
Reply to  zuza

Co mu z tego wybaczenia przyjdzie? Choć rozdział gdzie siedzi w Azkabanie mógłby być ciekawy.

Ribald
3 miesięcy temu

No to jedna zagadka rozwiązana. Czarnecki moim zdaniem faktycznie może być metamorfomagiem.

PiotrGriffin
PiotrGriffin
3 miesięcy temu

Co tu się odwaliło właśnie? Podejrzewałem Sheridana i Charpentiera czy jak mu tam ale mimo tego i tak się zdziwiłem. Jedyną rzeczą która nadal mi się nie podoba to kwestia miłości, ale poza tym no to bueno.

Ginny_Potter
3 miesięcy temu

Czarnecki użył na nim drętwoty, po czym go skonfundował, każąc mu zabić Charpientera. Tylko niestety ten gnój znów się wywinął D:<

Milozs
Milozs
3 miesięcy temu
Reply to  Ginny_Potter

Konfundując kogoś nie można mu czegoś kazać. Tak działa tylko imperius, a pod efektem imperiusa człowiek musi być przytomny, żeby móc coś zrobić.

Milozs
3 miesięcy temu

W tym świecie jest tyle sposobów na przesłuchanie potencjalnego sprawcy, że chyba Harry nie ma czego się obawiać. Legilimencja, veritaserum, wspomnienia umieszczone w myślodsiewni – do wyboru do koloru. Tym bardziej biorąc pod uwagę, że Potter jest niezłą szychą, a wręcz legendą to nikt nie będzie mu szczędził prawa do obrony jak pierwszemu lepszemu czarodziejowi, którego chce się oskarżyć dla świętego spokoju. Teraz pozostaje pytanie kto jest tym metamorfomagiem, bo po zdaniu, które wypowiada do Harrego przed atakiem możemy wyczuć, że ma do niego niemałą pretensję. Dlatego jest pewne, że skądś go już dobrze zna. Zastanawiam się też skąd u… Czytaj więcej »

Linora_33
3 miesięcy temu

Po pięciu dniach ledwo ochłonęłam po rewelacjach związanych z Laurą, a tu takie coś !😱😱
Zapewne Harry w najbliższym czasie zostanie uniewinniony, raczej innej opcji nie da się przewidzieć , ale jestem ciekawa jak tego dowiedzie i jak przekona nauczycieli, a przede wszystkim uczniów do swojej niewinności.
Rozdział jak zwykle- pełna klasa 👍😇😇

Monia007
2 miesięcy temu

O matko! 😱🤯
I Harry znów ma poważne kłopoty.
Co będzie dalej?!🤔