MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PiotrGriffin
2 miesięcy temu

No i pięknie. W końcu nie ma napięcia przez 5 dni co będzie dalej. Wszystko dobre co się dobrze kończy.

rttm
2 miesięcy temu

Kurcze, nie spodziewałem się tak szybkiego zwrotu akcji! Ani tego że metamorfomag jest wątkiem (chyba) kompletnie bez związku z BCG!

Zobaczymy, czy życie Harry’ego da radę wrócić w miarę na normalne tory, czy raczej ciężko będzie odzyskać dobre imię po tym wszystkim. I może w końcu będzie szansa na rozmowę z Laurą!

Ribald
2 miesięcy temu

Rozdział w stylu powieści kryminalnej. Czyli chyba nie Slytherin i BCG są odpowiedzialni za problemy życiowe Harryego. Laura powiedziala coś ciekawego jak się pojawiła,chyba że to błąd? A może te wspomnienia które były ostatnio też były fałszywe w pewej części?

Mahda
Mahda
2 miesięcy temu

Trochę za szybko te rozdziały się kończą. Ale i tak nie mogę się doczekać następnego. Gratuluję autorowi pomysłu na książki. Pozdrawiam.

Neltharix
Neltharix
2 miesięcy temu

Z jednej strony szkoda, że matamorfomag nie okazał się kimś znajomym, zaskoczeniem itd. ale z drugiej nawet lepiej, że nie ograniczasz się do znanych powszechnie postaci z uniwersum Rowling, czy też Twojego ;). Dzisiaj wyjątkowo bez cliffhangera, fajne zakończenie z wiadomością o powrocie Hagrida. Cały czas mi jednak coś nie pasuje w zachowaniu Ackerly’ego, przecież jego niechęć do Harry’ego wydawała się na prawdę realna, a tutaj zachowanie takie kumpelskie nawet ;). Widać, że ostatnie rozdziały skupiały się na można powiedzieć problemach Harry’ego, myślę że w kolejnych wrócimy do wątku założycieli Hogwartu, pierścienia Gryffindora, może też do wspomnień Laury, myślę że… Czytaj więcej »

Monia007
2 miesięcy temu

Rozdział super. Końcu pozytywne wydarzenia. 😊 Jednak coś nie daje spokoju. Takie wydarzenia wywołane brakiem awansu, trochę dziwne 🤔 Myślę, że EV da jeszcze o sobie znać, może być członkiem BCG.
Ten rozdział to cel autora, żeby dać nam złapać oddech przed Wielkim BUM
Czekam na kolejne rozdziały

Ribald
2 miesięcy temu
Reply to  Monia007

Ten gość chciał się po prostu zemścić na tych przez których wylądował w Azkabanie, nie widzę tu żadnego drugiego dna. Zabił tylko tych przez których tam trafił i tego ktrory mógł go wydać. Bardziej mnie te idiotyczne pytania Harryego dziwią. On jest wyjątkowo naiwny. Może wszyscy z Gryfindoru tak mają?

VicTORIoUS
VicTORIoUS
2 miesięcy temu

Łał co tu się wyrabia. Ale udało mi się trafić, że z pomocą przyjdą dzieci 🙂
A czemu skrzat nie doniósł komuś, że jego pan nie żyje?
I po takim rozdziale masz ochotę zacząć czytanie od początku. Inaczej się teraz spojrzy na pewne postacie

Ribald
2 miesięcy temu
Reply to  VicTORIoUS

A gdzie jest napisane że miał skrzata?.