MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PiotrGriffin
15 dni temu

No i pięknie. W końcu nie ma napięcia przez 5 dni co będzie dalej. Wszystko dobre co się dobrze kończy.

rttm
15 dni temu

Kurcze, nie spodziewałem się tak szybkiego zwrotu akcji! Ani tego że metamorfomag jest wątkiem (chyba) kompletnie bez związku z BCG!

Zobaczymy, czy życie Harry’ego da radę wrócić w miarę na normalne tory, czy raczej ciężko będzie odzyskać dobre imię po tym wszystkim. I może w końcu będzie szansa na rozmowę z Laurą!

Ribald
15 dni temu

Rozdział w stylu powieści kryminalnej. Czyli chyba nie Slytherin i BCG są odpowiedzialni za problemy życiowe Harryego. Laura powiedziala coś ciekawego jak się pojawiła,chyba że to błąd? A może te wspomnienia które były ostatnio też były fałszywe w pewej części?

Mahda
Mahda
15 dni temu

Trochę za szybko te rozdziały się kończą. Ale i tak nie mogę się doczekać następnego. Gratuluję autorowi pomysłu na książki. Pozdrawiam.

Neltharix
Neltharix
15 dni temu

Z jednej strony szkoda, że matamorfomag nie okazał się kimś znajomym, zaskoczeniem itd. ale z drugiej nawet lepiej, że nie ograniczasz się do znanych powszechnie postaci z uniwersum Rowling, czy też Twojego ;). Dzisiaj wyjątkowo bez cliffhangera, fajne zakończenie z wiadomością o powrocie Hagrida. Cały czas mi jednak coś nie pasuje w zachowaniu Ackerly’ego, przecież jego niechęć do Harry’ego wydawała się na prawdę realna, a tutaj zachowanie takie kumpelskie nawet ;). Widać, że ostatnie rozdziały skupiały się na można powiedzieć problemach Harry’ego, myślę że w kolejnych wrócimy do wątku założycieli Hogwartu, pierścienia Gryffindora, może też do wspomnień Laury, myślę że… Czytaj więcej »

Monia007
15 dni temu

Rozdział super. Końcu pozytywne wydarzenia. 😊 Jednak coś nie daje spokoju. Takie wydarzenia wywołane brakiem awansu, trochę dziwne 🤔 Myślę, że EV da jeszcze o sobie znać, może być członkiem BCG.
Ten rozdział to cel autora, żeby dać nam złapać oddech przed Wielkim BUM
Czekam na kolejne rozdziały

Ribald
14 dni temu
Reply to  Monia007

Ten gość chciał się po prostu zemścić na tych przez których wylądował w Azkabanie, nie widzę tu żadnego drugiego dna. Zabił tylko tych przez których tam trafił i tego ktrory mógł go wydać. Bardziej mnie te idiotyczne pytania Harryego dziwią. On jest wyjątkowo naiwny. Może wszyscy z Gryfindoru tak mają?

VicTORIoUS
VicTORIoUS
12 dni temu

Łał co tu się wyrabia. Ale udało mi się trafić, że z pomocą przyjdą dzieci 🙂
A czemu skrzat nie doniósł komuś, że jego pan nie żyje?
I po takim rozdziale masz ochotę zacząć czytanie od początku. Inaczej się teraz spojrzy na pewne postacie

Ribald
12 dni temu
Reply to  VicTORIoUS

A gdzie jest napisane że miał skrzata?.