Uproszczone zgłoszenie, termin drugiego zadania, oraz przedpremierowy dostęp do rozdziałów “Deponentu Założycieli” dla uczestników!

Na łamach naszego serwisu, oraz naszym facebookowym fanpage’u trwa Konkurs Trójmagiczny, w którym można wygrać jedną z trzech książek ze świata Harry’ego Pottera: Quidditch przez wieki, Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, lub Baśnie Barda Beedle’a. Od dziś uproszczamy procedurę zgłoszenia się do zabawy i wprowadzamy dodatkową nagrodę na każdym etapie konkursu: przedpremierowy dostęp do nowego rozdziału “Deponentu Założycieli”! Szczegóły poniżej.

 

I zadanie trwa. Zgłoszenie udziału uproszczone

Od 2 maja br. trwa Pierwsze Zadanie Konkursu Trójmagicznego. Jeszcze jest czas, żeby każdy z Was przystąpił do zabawy i zmierzył się z tym wyzwaniem. Wystarczy posiadać profil na fb, polubić naszego fanpage’a fb, oraz udostępnić jeden z naszych postów. Szczegóły na ten temat, oraz sposób wrzucenia zgłoszenia do Czary Ognia znajdziecie TUTAJ.

Kiedy już Czara Ognia wreszcie wypluje Wasze zgłoszenie, będziecie mogli przystąpić do Pierwszego Zadania, które znajduje się TUTAJ. W zadaniu tym można zdobyć 9 punktów w klasyfikacji generalnej!

 

Termin Drugiego Zadania

Z przyjemnością pragnę ogłosić, że Drugie Zadanie Konkursu Trójmagicznego rozpocznie się w środę, 20 maja 2020 roku o godz. 20.20. W sposób jakiego nie powstydziłaby się Dolores Umbridge, zadanie to sprawdzi Waszą wiedzę na temat świata Harry’ego Pottera. Jesteście gotowi podjąć to wyzwanie?

UWAGA: Aby móc wziąć udział w Drugim Zadaniu, najpierw musicie zmierzyć się z Pierwszym Zadaniem.

 

Przedpremierowy dostęp do nowych rozdziałów “Deponentu Założycieli”

Aby zachęcić Was do udziału w zabawie, wprowadzamy dodatkową nagrodę dla uczestników, którzy na danym etapie konkursu zdobędą 100% punktów możliwych do zdobycia. Każdy taki uczestnik będzie mógł przeczytać rozdział “Deponentu Założycieli” przed jego premierą w serwisie, w następujących terminach:

Najlepsi zwycięzcy Pierwszego Zadania – 19 maja 2020 roku rozdział 26. (4 dni przed premierą!)
Najlepsi zwycięzcy Drugiego Zadania – 30 maja 2020 roku rozdział 28. (3 dni przed premierą!).
Najlepsi zwycięzcy Trzeciego Zadania – 9 czerwca 2020 roku rozdział 30. (3 dni przed premierą!)

 

Nagroda specjalna dla Zwycięzcy Konkursu Trójmagicznego

Poza Pucharem Turnieju, oraz nagrodą książkową, zwycięzca całego konkursu otrzyma dostęp do trzech finałowych rozdziałów “Deponentu Założycieli” w dniu 15 czerwca 2020 roku! Pozna więc zakończenie powieści na 12 dni przed innymi!

Na co więc czekasz? Zgłoś się do zabawy już TERAZ 🙂

 

0 0 vote
Article Rating
Dodaj do zakładek Link.
MGande

O MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments