E-book “Deponentu Założycieli” w formatach mobi i epub już powstaje!

Od publikacji ostatniego rozdziału “Deponentu Założycieli” minęły już dwa tygodnie. Przez ten czas wielu z Was pytało mnie czy powieść będzie – podobnie jak “Pentakl Wężoustych”  – dostępna w formie darmowego e-booka w formacie epub i mobi. Oczywiście odpowiedź może być tylko jedna: oczywiście, że tak.

Obecnie pracujemy tak naprawdę nad dwoma e-bookami. Wydanie elektroniczne “Pentaklu Wężoustych” doczeka się bowiem liftingu, poprawiamy obecnie układ tekstu, a autor nanosi drobne poprawki fabularne w powieści, na poczet tego co ma się wydarzyć w “Uciekinierze z Nurmengardu”. Dodatkowo PW otrzyma zupełnie nowy słowniczek pojęć, który ujawni wiele ciekawych informacji o nazwach użytych w książce. Oczywiście nowa wersja zostanie też zaopatrzona w fenomenalną okładkę autorstwa Dominika Roga. Książka będzie miała też dedykację.

Jeśli chodzi o e-booka “Deponentu Założycieli” to będzie to tylko wstępna wersja tego wydania. Jak wiadomo nie jest jeszcze gotowa okładka książki, oraz ilustracje do poszczególnych rozdziałów powieści. Te elementy zostaną więc dodane w późniejszych wersjach. W pierwszym wydaniu poza rozdziałami powieści znajdziecie wstęp napisany przez autora, słowniczek pojęć, komentarze autora do wybranych rozdziałów, oraz dedykację.

Trudno oszacować, kiedy dokładnie prace nad e-bookami zostaną zakończone. Będziemy starali się uporać z tym wszystkim do końca lipca, tak żeby w urodziny Harry’ego Pottera oba e-booki pojawiły się na stronie. Trzymajcie kciuki, żeby udało się zrealizować ten plan. 🙂

0 0 vote
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments