Zostań ilustratorem “Deponentu Założycieli”! Pilnie poszukujemy utalentowanego rysownika!

Jak wspominaliśmy w TYM poście, Dominik Róg nie będzie mógł wykonać brakujących ilustracji do “Deponentu Założycieli”. W związku z tym pilnie poszukujemy nowego ilustratora.

Poszukujemy utalentowanego grafika, plastyka, ilustratora, który dysponuje sporą ilością wolnego czasu, interesuje się Harrym Potterem, oraz jest skłonny za darmo wykonać ilustracje nawiązujące stylem do prac Dominika Roga. Chodzi o ilustracje, które będą umieszczone nad tytułem danego rozdziału. Łącznie do wykonania jest niemal trzydzieści ilustracji.

W zamian oferujemy udział w powstawaniu e-booka “Deponentu Założycieli”, umieszczenia imienia i nazwiska ilustratora w książce, oraz nagrodę książkową ufundowaną przez autora powieści Marcina Dęgę.

Osoby zainteresowane zilustrowaniem powieści “Harry Potter i Deponent Założycieli” proszone są o kontakt na naszym facebooku, lub na maila dygus1986(małpa)gmail.com lub też bezpośrednio na profil facebookowy autora w celu ustalenia szczegółów współpracy, oraz zaprezentowania próbki swoich prac.

Pomóżcie nam ukończyć prace nad książką 🙂

0 0 vote
Ranking artykułów
MGande

MGande

Autor wszystkich powieści i opowiadań opublikowanych na łamach tego serwisu oraz wieloletni potterhead :)
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments